
Bezpečná Platba
100% bezpečná platba

Dárková služba
Podpora dárkové služby

Doprava zdarma
při nákupu od 1 000,- Kč

Podpora 24/7
Kontaktujte nás 24 hodin denně

Vrácení zdarma
Pokud má zboží problémy
Nejprve vás okouzlí sladké tóny maliny, broskve a svěží hrušky v kombinaci s teplým pískem, než konvalinka zjemní kompozici. Kořeněná vanilka, smyslné pižmo a pačuli dotvářejí kompozici. Santalové dřevo a heliotrop dodávají hřejivý, jemný tón a uzavírají tuto krásnou vůni.
Hlava: mučenka, broskev, malina, hruška, písek, černý rybíz
Srdce: konvalinka
Základ: heliotrop, santalové dřevo, pačuli, pižmo, vanilka
| Kód | Kód: 691 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Unisex parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398552245 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | tropická |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
