




Podtrhne vaši eleganci a nápaditost. Smyslně opojná květinová vůně, která je pro svůj romantický nádech oblíbená ženami napříč všemi kontinenty.
Jako první vstupují do akordu bohatě sladké pivoňky, která je symbolem něhy a ženské krásy. Spolu s ní tvoří vrchní tóny exotické a energizující liči a jemně osvěžující frézie. Střední tóny jsou ve znamení květin, sladce opojné konvalinky s podmanivým a neodolatelným aroma, krémově smyslná magnolie s exotickým nádechem a neodolatelně romantická růže. Toto floristické trio poskytuje parfémové vodě luxusní květinový charakter. Nejdéle bude vaše smysly hýčkat základ z exotické hřejivé ambry a teplého virginského cedrového dřeva s příjemným lesním akcentem, který do vůně vnáší přírodu, eleganci a přispívá k celkové smyslnosti a unikátnosti parfémové vody.
Hlava: pivoňka, liči, frézie
Srdce: konvalinka, magnolie, růže
Základ: ambra, virginské cedrové dřevo
| Kód | Kód: 93 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550876 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
