




Parfémová voda SI přinese do vašeho života okouzlující smyslnost a dodá vám sebevědomí. Vůně pro ženu, která ví, co chce a umí si užívat každý okamžik svého života. Nechejte se unášet na vlně emocí.
Vůně se otevírá vonnou složkou cassis získávanou ze sladkých a šťavnatých bobulí černého rybízu. Už při prvním přivonění tak ucítíte závan svěžesti, lehkosti a nekončící pozitivní energie. Na cassis navazuje floristické duo tvořené květinově něžnou frézií a romantickou růží, které navozuje atmosféru procházky po zahradě plné nádherných květin. Tato esence radosti a optimismu je zakončena základním kvartetem, který se skládá z pačuli, vanilky, ambroxanu a dřevitých tónů. Pačuli vůni prohlubuje a dodává jí exotický nádech, vanilka jemnou sladkost a něžnost a ambroxan s dřevitými tóny vytváří dojem hřejivého a smyslného závěru, který dokonale podtrhne váš charakter na každém kroku.
Hlava: cassis
Srdce: frézie, růže may
Základ: pačuli, vanilka, ambroxan, dřevité tóny
| Kód | Kód: 142 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551354 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | chypre |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
