




Nejoblíbenější šperk na světě, které vám bude náramně slušet. Zahalte se do luxusu a zažijte svěžest i aroma květin a lahodnosti v jedné parfémové vodě, která vás okouzlí svým smyslem pro vytříbený vkus. Crystal je ztělesněním ženské elegance a sofistikovanosti a jednoduše si jej zamilujete.
Úvodní svěžest a šťavnatost vůni přináší kombinace energeticky opojného granátového jablka, jiskřivě citrusové ovocné složky yuzu a ledového akordu, který ve vás navodí příjemný pocit zchlazení. Jako byste se ponořila do krystalově čistého pramene říčky v horkém letním dni. Po chvíli vůní prostoupí srdce z jemných harmonických tónů lotosu, romantické pivoňky a exotické magnólie symbolizující krásu a ženskost. Nejdéle vaše smysly rozněžní trio z hřejivé ambry, teplých tónů dřeva a jemně pudrového pižma. Tyto složky přináší do vůně Crystal hloubku, smyslnost a eleganci, kterým nelze odolat.
Hlava: granátové jablko, ledový akord, yuzu
Srdce: lotos, magnólie, pivoňka
Základ: ambra, dřevo, pižmo
| Kód | Kód: 82 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550760 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | ovocná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
