
Bezpečná Platba
100% bezpečná platba

Dárková služba
Podpora dárkové služby

Doprava zdarma
při nákupu od 1 000,- Kč

Podpora 24/7
Kontaktujte nás 24 hodin denně

Vrácení zdarma
Pokud má zboží problémy
Sladká a smyslná… Vyzkoušejte květinově ovocnou parfémovou vodu s orientálním nádechem. Dokonalá rovnováha vůní pro nezapomenutelné zážitky plné tajemství a vášně.
Prim hraje svěží granátové jablko, po kterém se rozvoní květinové srdce s jemným lotosem a smyslnou černou orchidejí. Vůně graduje tóny romantické fialky, bohatého mahagonu a neopomenutelného pižma a ambry, které jí dodávají hloubku a intenzitu. Vyplujte na vlnách euforie a nechte se unášet proudem emocí.
Hlava: granátové jablko
Srdce: lotos, orchidej
Základ: fialka, ambra, mahagon, pižmo
| Kód | Kód: 42 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550364 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
