




Vychutnejte si svěžest inspirovanou středomořským vánkem, hřejivým sluncem a lehkostí. Parfém & Blue vás přenese na rozpálené italské pláže a dlouhé kolonády, kde to žije ve dne i v noci.
Vůně se nese v lehkých, ovocných a květinových tónech, které kombinují citrusové aroma s dřevitými akordy. Jako první vaše smysly probudí zvonek modrý, šťavnaté zelené jablko a cedr, po kterých se rozvoní bambus s jemnými tóny jasmínu a romantické růže. Poslední a nejdelší fázi parfémové vody tvoří citronové dřevo, ambra a pižmo, které mu dodávají hřejivost a smyslnost. Nebojte se výzev a nalaďte se na mořské klima a vítr ve vlasech s & Blue.
Hlava: zvonek modrý, zelené jablko, cedr
Srdce: bambus, jasmín, růže
Základ: citronové dřevo, ambra, pižmo
| Kód | Kód: 48 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550425 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
