




Nadpozemsky smyslná, originální a neopakovatelná. Zahalte se do tajemství vůně, která jako by byla z jiného světa. Očaruje vás svou orientálně dřevitou podmanivou atmosférou. Vyzařujte sebevědomí už z aury, která vás obklopuje. Vůně Allien World vás nabije seběvědomím i ženskou silou, kterou využijete právě tak, jak se vám líbí.
Prvotní smyslný dojem zajišťuje jasmín, který je charakteristický svou sladkou a bohatou vůní. Jeho exotický nádech zajišťuje prvotní dojem pro vaše smysly, který se postupně rozvíjí do intenzivnějšího a hřejivého srdce, kde se s ním propojuje kašmírové dřevo. Nakonec jsou tyto intenzivní vonné složky podtrženy ambrou, jejíž hloubka přidává do parfémové vody záhadnost a hřejivý dotek.
Hlava: jasmín
Srdce: kašmírové dřevo
Základ: ambra
| Kód | Kód: 100 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550944 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
