




Propojení aktivního životního stylu, nadčasovosti a luxusu dostalo jméno. Milion Men. Synonymum pro muže, který si žije život podle vlastních pravidel. Nechte vůni dokonale podtrhnout váš charakter na každém kroku.
Na samém začátku vaše smysly zachytí čerstvou a osvěžující mátu a sladkou mandarinku s lehkým citrusovým nádechem, která nabíjí parfémovou vodu jiskřivou energií. V srdci se lahodně rozvíjí romantická růže a teple kořeněná skořice. Nejdéle trvající jsou akcenty smyslné a orientální ambry a kůže, která dodává parfému mužnost a sílu. Tyto složky vytváří komplexní a dokonale vyváženou vůni, díky které se stane vaše přítomnost nezapomenutelnou.
Hlava: máta, mandarinka
Srdce: růže, skořice
Základ: ambra, kůže
| Kód | Kód: 77 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398550715 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá, kořeněná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | kořeněná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
