




Proslulá a famózně komponovaná vůně La Via Bella vám přinese radost do života. Každá složka v tomto voňavém ohňostroji je jako notový tón v symfonii štěstí, která oslavuje krásy obyčejného lidského bytí.
Parfémová voda se otevírá sladkou hruškou, na kterou navazuje šťavnatý a lehce kyselý černý rybíz přidávající do vůně nádech tajemství a záhadnosti. Srdce je ztělesněním něhy a květinové romance. Kosatec s jasmínem přinášejí do vůně harmonii a vášeň, s jakou pozorujete různorodost a barevnost květin v obrovské rozkvetlé zahradě. Květ pomerančovníku na ně navazuje svou sladkostí a svěžestí připomínající vonné nuance z citrusových stromů. Základní tóny parfémové vody jsou jako závěrečný akord vonného orchestru. Pačuli vytváří dojem hloubky a mystična, fazole tonka a vanilka naopak jemné sladkosti a něhy připomínající hřejivé objetí. Tečku za celým představením tvoří pralinka, která parfémovou vodu zahaluje do luxusu a dechberoucí rozkoše.
Hlava: hruška, černý rybíz
Srdce: kosatec, jasmín, květ pomerančovníku
Základ: pačuli, fazole tonka, vanilka, pralinka
| Kód | Kód: 138 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551316 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | ovocná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
