




Parfémová voda Creeventus je určena pro muže, který touží po dobrodružství a zážitcích spojených s přírodou i jejími živly. Díky této vůni se bude cítit svěže a sebevědomě, přímo jako král divočiny.
Hlava parfémové vody otevírá brány do exotického ráje s kombinací bergamotu, černého rybízu, jablka a ananasu, které vytvářejí osvěžující a sladký koktejl. Tato směs ovocných tónů působí jako závan tropického větru, který vás okouzlí svou šťavnatostí a vitalitou. Srdce vůně zahrnuje tajemnou pačuli, romantickou růži, čistou břízu a smyslný marocký jasmín, které se prolínají jako melodické noty v symfonickém orchestru. Tato kombinace vytváří poutavou atmosféru plnou tajemství, vášně i harmonie. Základ z dřevitých a pikantních tónů vanilky, pižma, dubového mechu a pravé ambry vás zahalí do teplého a smyslného objetí, kterého se nebudete moct dostatečně nabažit. Tato exotická směs ovocných, květinových a dřevitých tónů vás v okamžiku přenese do světa fantazie a vášně, kde si budete užívat každý okamžik života.
Hlava: bergamot, černý rybíz, jablko, ananas
Srdce: pačuli, růže, bříza, marocký jasmín
Základ: vanilka, pižmo, dubový mech, pravá ambra
| Kód | Kód: 194 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551842 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | chypre |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
