




Prožívejte okouzlující a vášnivé chvíle plné lásky a romantiky. Díky této vůni se budete cítit jako královna, která rozkvétá a oslňuje své okolí elegancí i vnitřní silou bez ohledu na okolnosti.
Bergamot, broskev, konvalinka, růže, květ meruňky, ananas a šeřík vytvářejí osvěžující a jiskřivou hlavu parfémové vody. Přenesou vás na procházku kvetoucí zahradou, kde se mísí vůně sladkého ovoce a šťavnatých květů. Kosatec, jasmín, růže a heliotrop tvoří srdce parfémové vody, které září svou harmonií a intenzitou. Tyto květinové tóny jsou jako melodická symfonie, která pohlcuje smysly a přenáší do světa fantazie a snů. Spodní tóny, které vás budou hýčkat nejdéle, si obsadily vonné složky jako ambra, santalové dřevo, vanilka, pižmo, broskev a meruňka. Podtrhují smyslnost a hloubku vonné kompozice a nechávají za sebou stopu sofistikovanosti a přitažlivosti. Buďte ženou, která oživí svou smyslnost kouzelnou a svůdnou parfémovou vodou Tresor, která podtrhne vaši jedinečnou krásu a přirozený šarm.
Hlava: bergamot, broskev, konvalinka, růže, květ meruňky, ananas, šeřík
Srdce: kosatec, jasmín, růže, heliotrop
Základ: ambra, santalové dřevo, vanilka, pižmo, broskev, meruňka
| Kód | Kód: 186 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551767 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
