




Flower Boom je parfémová voda určená pro ženu, která se nebojí projevit svou vášnivou a smyslnou stránku. Máte ráda luxus a eleganci? Tato vůně je jako exploze květinového bohatství, která omámí vaše smysly. Probuďte v sobě květinovou bohyni obklopenou půvabem a sílou přírody.
Úvodní svěžest a zářivost přináší bergamot se svou jiskřivou nótou, který doplňuje smyslná vůně čaje s lehkým nádechem kořeněných tónů. Připojuje se k nim také osmanthus, květina s příjemně sladkým a květinovým aroma, která přispívá k exotickému a tajemnému nádechu vůně. Po chvíli vůní prostoupí srdce připomínající zámeckou zahradu plnou rozkvetlých jasmínů, vášnivých růží a exotických orchidejí. Každý květinový akord se harmonicky prolíná s dalším a tak navozuje dojem romantiky a elegance zanechávající nezapomenutelný dojem. Základ Flower Boom je jako hřejivá peřina z pačuli a vanilky, kombinace dřevitých, sladkých i tajemných tónů s neskutečnou hloubkou a intenzitou, která dotváří celkový dojem přirozené elegance a krásy.
Hlava: bergamot, čaj, osmanthus
Srdce: jasmín, růže, orchidej, květ afrického pomerančovníku, frézie
Základ: pačuli, vanilka, pižmo
| Kód | Kód: 174 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551675 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
