




Vůně Bamboo je symbolem síly a jemnosti, která ve vás probudí ženskou eleganci i silnou osobnost. Užívejte si život plnými doušky.
Prim v parfémové vodě hraje bergamot, citrusový plod z jihovýchodní Itálie, který mu dodává prvotřídní jiskru i vitalitu okamžitě působící na všechny vaše smysly. Trio v srdci vůně, ylang-ylang, květ pomerančovníku a lilie casablanca, navazuje na bergamot svými exotickými a květinovými tóny, které doplňují a prohlubují její celkový dojem. Ylang-ylang přináší smyslnost a exotiku, květ pomerančovníků svěžest a jemnost a lilie casablanca přispívá k noblese a eleganci svým bohatým a vznešeným květinovým nádechem. Toto harmonické a vyvážené srdce parfémové vody, které zaujme svou hloubkou a intenzitou, si ale stála zachovává svou jemnost a ženskou eleganci. V závěru vůně odhaluje smyslnou ambru, hřejivé aroma santalového dřeva a tahitskou vanilku, sladký a exotický základ, který vonnou kompozici s noblesou uzavírá.
Hlava: bergamot
Srdce: ylang-ylang, květ pomerančovníku, lilie casablanca
Základ: ambra, santalové dřevo, tahitská vanilka
| Kód | Kód: 173 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551668 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
