




Sebevědomá a sofistikovaná žena, která ví, co chce, a nebojí se toho dosáhnout. Staňte se takovou ženou! Užívejte si život naplno a nebojte se projevovat hluboké emoce, pocity a vášeň.
Vrchní tóny tvoří promyšlená kompozice z jiskřivě osvěžujícího bergamotu, intenzivně sladkého černého rybízu a cassis, lehké a svěží vůně frézie a energizujícího aroma mandarinek a pomeranče, které vás nabudí a probudí vaše smysly do nového dne. Po nich se rozvoní květinově něžné neroli, tajemný pelyněk a také osmanthus s růží may navozující pocit romantiky, elegance a smyslnosti, jako když se procházíte kvetoucím sadem za letního soumraku. Parfémová voda SI Intense graduje tóny hlubokého pačuli, sladce teplé vanilky a ambroxanu s dřevitými tóny, které zajišťují stabilitu a sílu vůně, podobně jako kořeny stromů, které pevně spočívají v zemi. Přitáhněte pozornost svou výraznou osobností a elegantním stylem s vůní, která mnohým nedá spát…
Hlava: bergamot, černý rybíz, cassis, mandarinko-pomerančové aroma, frézie, mandarinka
Srdce: neroli, pelyněk, osmanthus, růže may
Základ: pačuli, vanilka, ambroxan, dřevité tóny
| Kód | Kód: 169 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551620 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | ovocná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
