




Zamilujte se do luxusu a elegance. Očaruje vás vůně inspirovaná světem exkluzivních večírků a společenského života, díky které se budete cítit svůdně, přitažlivě a sebejistě v jeden okamžik.
Ovocný tón dodává parfémové vodě sladkost a svěžest připomínající šťavnaté letní ovoce, které doplňuje šampaňské svým elegantním aroma s nádechem oslav a párty. Květ broskvoně přináší do vůně květinovou něžnost a jemnost, kterou ve vás probudí procházka rozkvetlým zahradním sadem během krásného letního odpoledne. Základ parfémové vody z teplé a podmanivé ambry, hlubokého a elegantního pižma a dřevitých tónů ve vás zanechá pocit stability, síly i jemnost hřejivého objetí.
Hlava: ovocný tón, šampaňské
Srdce: květ broskvoně
Základ: ambra, bílé pižmo, dřevité tóny
| Kód | Kód: 167 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551606 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | ovocná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
