




Buďte hravá, vášnivá a milujte život, který žijete! Vůně D’amore vám dodá radost i vášeň a zahalí vás do závoje smyslnosti a tajemství. Zaposlouchejte se do svého vnitřního hlasu a probuďte v sobě ženskost i sebejistotu.
Vůně se otevírá sladkostí a šťavnatostí granátového jablka, čaj do ní přidává lehkou a osvěžující nótu a červená mandarinka vnáší do vrchních tónů kompozice svěžest a jiskřivost, jako paprsky slunce během krásného letního dne. V srdci vytváří smyslnou a exotickou atmosféru tuberóza a lehce květinová frézie, na které navazuje základ z hřejivého santalového dřeva a hlubokého a smyslného pižma, které na vás budou působit jako něžné objetí na konci romantického večera v té nejlepší společnosti.
Hlava: granátové jablko, čaj, červená mandarinka
Srdce: tuberóza, frézie
Základ: santalové dřevo, pižmo
| Kód | Kód: 166 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551590 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | gurmánská |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
