




Přivoňte si k symbolu ženské nezávislosti a sebejistoty. Parfémová voda Change Ma Vie podtrhne vaše sebevědomí a naladí vás na užívání si absolutní svobody a životu podle vlastních pravidel.
Vůně se otevírá neobvyklou a zároveň osvěžující složkou, květem kaktusu, který svou lehkostí a čistotou připomíná chladivý vánek v horké poušti. Srdce parfémové vody obsahuje jasmín, růži a růžovou frézii. Tyto květinové tóny vytvářejí romantický charakter vůně plný něžnosti i květinové sladkosti. Základní tóny se skládají z cedru a dřevitých tónů, které vůni dodávají stabilitu, sílu, hloubku a zemitý základ. Vyjádřete parfémovou vodou harmonii mezi vaší silnou a zároveň křehkou osobností.
Hlava: květ kaktusu
Srdce: jasmín, růže, růžová frézie
Základ: cedr, dřevité tóny
| Kód | Kód: 165 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551583 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
