
Bezpečná Platba
100% bezpečná platba

Dárková služba
Podpora dárkové služby

Doprava zdarma
při nákupu od 1 000,- Kč

Podpora 24/7
Kontaktujte nás 24 hodin denně

Vrácení zdarma
Pokud má zboží problémy
Je to vůně smyslně-orientální. Vůně sluncem políbená kůže, kterou omývají vlny s mořskou solí. Letní západ slunce, ramena schovávající se v kašmírovém šátku a právě přicházející večer. Slané akordy, bílý a černý pepř - to jsou hlavní vůně parfému. Středními tóny je kosatec a ambra.
| Kód | Kód: 164 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551576 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
