




Nalaďte se na smyslnou a provokativní notovou skladbu, která vás okouzlí a zanechá ve vašem okolí silný a jedinečný dojem. Pánská parfémová voda JQQP je určena pro sebevědomého muže, ve kterém rozproudí živelnou a vášnivou energii. Vydejte se vstříc novým zážitkům!
Zpočátku svěží, poté rozkvétá hřejivými a vášnivými tóny. Svěžest do vůně přináší vrchní tóny složené z jiskřivého bergamotu, šťavnatého amalfského citronu, něžně lehkého květu pomerančovníku a kysele nasládlé mandarinky. Úvodní střední tón tvoří kořeněná skořice, která dodává vůni pikantnost a vzrušení připomínající aroma orientálního trhu plného koření a různých bylinných směsí. Spolu s ní se v srdci parfémové vody hřeje exotický kardamom, květinově něžná konvalinka, smyslný jasmín, pudrově zabarvený heliotrop a výrazně sladký otočník, neboli ylang-ylang z ostrovů Indického oceánu, který přináší exotické aroma s nádechem růže, jasmínu a cizokrajného ovoce. V základu vůně se mísí dřevité tóny, sladkost vanilky, tabáku a kožených akordů, které vytváří silnou a dechberoucí esenci, která podtrhne vaši osobnost.
Hlava: bergamot, amalfský citron, květ pomerančovníku, mandarinka
Srdce: skořice, kardamom, konvalinka, jasmín, heliotrop, otočník
Základ: pačuli, vetiver, santalové dřevo, fazole tonka, vanilka, med, tabák
| Kód | Kód: 163 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551569 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
