




Sofistikovaná provokace i tajemná svůdnost. Zanechte ve vašem okolí dojem záhadnosti s lehkou a okouzlující vůní Demon Secret, která přitáhne pozornost.
Vůně se otevírá svěžestí brusinek, které připomínají první lahodné sousto ovocného dezertu. Přidávají do vonné kompozice kyselou i jiskřivou nótu. Navazuje na ně srdce vůně složené z lehkého a harmonického aroma čaje a květinově něžného a romantického jasmínu, který vás přenese na procházku kvetoucím květinovým sadem. Základ vůně tvoří světlé dřevo, dominantní složka dodávající svou dřevitou a jemně kořeněnou nótu, která přispívá ke stabilitě a hloubce vůně.
Hlava: brusinky
Srdce: čaj, jasmín
Základ: světlé dřevo
| Kód | Kód: 162 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551552 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | ovocná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
