




Kombinace elegance, něhy i nadčasovosti. La Peti je dámský parfémová voda určená pro sebejistou a elegantní ženu, která miluje klasiku s moderním nádechem. Oblékněte si tzv. „malé černé“ v tekuté formě, která vás okouzlí.
Parfémová voda se otevírá svěžestí a jiskřivostí bergamotu, sladkostí a lehkou pudrovitostí mandlí, červených bobulí s nádechem ovoce i šťavnatých višní, které připomínají první sousto lahodného dezertu plného ovocných i květinových tónů. Navazuje na ně promyšleně sestavené srdce z romantické růže, exotické a sladké lékořice, čaje a také růže Taif, vzácné růžové odrůdy, která přidává do vonné esence bohatou a svůdnou nótu. Základními tóny jsou pačuli, fazole tonka, vanilka, kosatec a anýz. Ty zajišťují lehce sladké, krémové i vanilkově zabarvené aroma s lehce kořeněnými a aromatickými tóny, které tvoří závěrečný podpis parfémové vody s charakteristickou stálostí a hloubkou.
Hlava: bergamot, mandle, červené bobule, višeň
Srdce: růže, čaj, lékořice, růže taif
Základ: pačuli, fazole tonka, vanilka, kosatec, anýz
| Kód | Kód: 160 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551538 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | ovocná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
