




Vzhůru vstříc novým výzvám s parfémovou vodou Extreme, která kombinuje sofistikovanost se silou a elegancí. Obklopte se unikátně sestaveným aroma, které vám dodá sebejistotu a zanechá nezapomenutelný dojem, kamkoli se vydáte.
Vůně se otevírá jiskřivostí pepře, který vyniká svým pikantním a mužným charakterem. Přidává se k němu bylinně osvěžující levandule a citrusově zabarvený bergamot, který dotváří první dojem z vonné kompozice a nabije vás energií. Srdce vůně je hluboké a smyslné, obsahuje labdanum a jalovec, takže ve vás vyvolá pocity klidu, hloubky i spojení s přírodou. V závěru vonné esence nesmí chybět vanilka s ambrou, které přináší tóny sladkosti, lehké pudrovitosti i tajemna a stability. Oblékněte se do smokigu sebejistoty a vyražte na večírek jen pro zvané!
Hlava: pepř, levandule, bergamot
Srdce: labdanum, jalovec
Základ: vanilka, ambra
| Kód | Kód: 159 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551521 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální, kořeněná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
