




Vyjádřete svou osobnost prostřednictvím vůně. Merc Man je parfémová voda kombinující svěžest, kořeněnou nótu a dřevitý základ pro pocit elegance, sebedůvěry a síly.
Vůně se otevírá rebarborou, která přináší lehkou kyselost i nasládlost a otevírá tak dveře citrusům a jejich osvěžujícímu a energizujícímu aroma, které probudí vaše smysly. Navazuje na ně originálně složené srdce, kořeněný kardamom s nádechem exotiky a pikantnosti, borovicově zabarvené bobule jalovce, chladivé a čisté vodní tóny i nuance koření, které vůni dodává hloubku a vášnivost, jako závan směsí koření na starodávné tržnici. Nejdéle vás budou obklopovat vonné esence základu, který obsahuje dřevitě kořeněné pačuli, sladkou a lehce vanilkovou fazoli tonka, smyslný ambroxan a dřevité tóny. Ty vonné kompozici dodávají stabilitu a vám pocit mužnosti a sebejistotu pro každý den.
Hlava: rebarbora, citrusy
Srdce: kardamom, koření, bobule jalovce, vodní tóny
Základ: pačuli, fazole tonka, ambroxan, dřevité tóny
| Kód | Kód: 157 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551507 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
