




Našli jste ji. Harmonii mezi svěžestí a smyslností, která vás přenese do exotického ráje. Vyzdvihněte vaše sebevědomí i svůdnost a nechejte si každý okamžik vašeho života, od chvil prostého bytí, až po momenty naprostého duševního naplnění, prozářit unikátní jemnou vůní Extraordinare.
Jako první do hry vstupuje příjemný tropický vánek tvořený svěžími a kyselými tóny citronu, limetky a bergamotu, sladkého pomeranče, květinově něžným tuniským neroli a také čaje, který vůni dodává jemné bylinné a energizující aroma. Po chvíli vůní prostoupí srdce z kořeněného a jiskřivého pepře, exoticky sladkého ylang-ylang, něžného květu pomerančovníku, jemně pudrového heliotropu i exoticky opojného květu tiaré neboli tahitské gardénie, která je známá svými bílými voňavými květy a sladce smyslnou vůní s nótami vanilky a kokosu. Nejdéle bude vaše smysly hýčkat základ ze santalového dřeva, které promyšleně doplňuje jemně pudrová vanilka, smyslné pižmo, hřejivá bílá ambra i cashmeran. Ten do parfémové vody vnáší své teplé a kožené aroma s tajemnou a hlubokou dimenzí, která parfém zahaluje tajemstvím a neodolatelností.
Hlava: citron, limetka, pomeranč, bergamot, čaj, tuniské neroli
Srdce: pepř, ylang-ylang, květ pomerančovníku, heliotrop, květ tiaré
Základ: santalové dřevo, vanilka, bílé pižmo, bílá ambra, cashmeran
| Kód | Kód: 156 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551491 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, svěží |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | svěží |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
