




Dopřejte si pocit svobody a nekonečných možností s pánskou parfémovou vodou Unlimit Grey. Tato vůně byla pečlivě sestavena pro muže plného vitality a touhy po dobrodružství. Nabijte se energií a vydejte se vstříc novým zážitkům.
Úvodní svěžest a zářivost přináší trio z grapefruitu, máty a listů fialky. Grapefruit hlavu vůně otevírá svými osvěžujícími a šťavnatými tóny, máta přidává chladivý a revitalizující akcent a listy fialky je doplňují jemným zeleným nádechem. Originálně je zkomponováno srdce, otevírá jej skořice svými kořeněnými a hřejivými tóny, které evokují vášnivost a romantiku. Přidává se růže se svou květinovou krásou a něžností a exoticky sladký ananas připomínající tropický koktejl na pláži. Základ tvoří labdanum a jeho teplé a balzámové aroma, lehce kořeněné santalové dřevo a smyslné bílé pižmo, které přidává do vonného orchestru sílu a stabilitu.
Hlava: grapefruit, máta, list fialky
Srdce: skořice, růže, ananas
Základ: labdanum, santalové dřevo, bílé pižmo
| Kód | Kód: 155 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551484 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
