




I muži jsou vášniví a smyslní. Probuďte v sobě energii, sílu a sebevědomí s parfémovou vodou Eros, která dodává hloubku, eleganci i mystičnost, která nenechá vaše okolí chladným.
Vůně se otevírá jiskřivou a nabíjející trojicí, citronem, mátou a zeleným jablkem. Toto trio zajišťuje svěží, šťavnatý i chladivý akcent, který připomíná bazénovou párty a doušky vychlazeného letního drinku, po kterém skočíte do vody. Srdce vůně vás přenese dovnitř, do vašeho soukromého pánského klubu, kde se mísí aroma tabáku, květin a dřeva. Obsahuje totiž sladce pudrovité tóny fazole tonka připomínající vanilku a tabák. Doplňuje ji teplý a dřevitý charakter ambroxanu, který toaletní vodě dodává hloubku a sílu, a také geranium s květinovým akcentem a lehce bylinnou nótou. Kompozici uzavírá promyšleně sestavený kvintet. Vetiver přináší dřevitý základ s lehkými kořeněnými tóny, dubový mech zemitost, madagaskarská vanilka sladkost a jemnou pudrovitost a atlaský cedr s virginským cedrovým dřevem silný a dřevitý charakter s lehkými kořeněnými akcenty.
Hlava: citron, máta, zelené jablko
Srdce: fazole tonka, ambroxan, geranium
Základ: vetiver, dubový mech, atlaský cedr, madagaskarská vanilka, virginské cedrové dřevo
| Kód | Kód: 153 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551460 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
