




Magická a smyslná. Zaujměte svou sofistikovaností a záhadností okolí, kamkoli se vydáte. Po Crystal Noir sáhněte, pokud hledáte promyšlenou, svůdnou a lehce exotickou vůni, která zvýrazní vaši přirozenou krásu a dodá vám odvahu a sebevědomí.
Parfémová voda se otevírá jemně květinovou a sladkou nótou fialky, kterou doplňuje svěží černý rybíz a také černý fík, který vytváří dojem exotiky a bohatství. Střední tóny jsou zahaleny tajemnou atmosférou, kterou uvádí květinově něžný jasmín s romantickým tónem, na který navazuje intenzivně opojná květina frangipani a jedinečně výrazné aroma tuberózy. Základ vůně je jako hřejivé obejmutí, které vás obklopí a přenese do vašeho exotického království. Santalové dřevo je zárukou dřevité hloubky a stability, vanilka sladkosti a smyslnosti a kašmír přispívá svou lehkou pudrovitostí. Lehký vánek do vůně přináší poslední složka, heliotrop, květina s charakteristickou vůní a květinovou čistotou, která je ztělesněním něžnosti a romantiky.
Hlava: fialka, černý rybíz, černý fík
Srdce: jasmín, frangipani, tuberóza
Základ: santalové dřevo, vanilka, kašmír, heliotrop
| Kód | Kód: 152 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551453 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
