




Jako noční procházka v temných uličkách města, kde se mísí vůně levandule a břízy s nádechem tajemství a mužné energie nabité sebevědomím a životním optimismem.
Parfémová voda se otevírá úvodními tóny levandule, která do ní vnáší lehkost i svěžest. Přidává se k ní léčivá a sofistikovaná bříza se svým nádechem elegance a jedinečnosti. V srdci vůně vyniká fialka, která vytváří kontrast ke svěžím vrchním tónům. Tato květinová složka s aromatem svůdnosti jí dodává hloubku a mužnou sílu díky své lehce prašné vůni s nádechem zemitého tónu. Nakonec se ke slovu dostávají základní složky, pižmo s dřevitými tóny, které do závěru vonné esence přináší pocit stability a esenciálního spojení s přírodou. Dřevité tóny zajišťují teplý, hluboký a elegantní základ, pižmo vůni nakonec fixuje a zvyšuje její intenzitu a dlouhodobé působení na pokožce. Vyrazte za nočním dobrodružstvím!
Hlava: levandule, bříza
Srdce: fialka
Základ: pižmo, dřevité tóny
| Kód | Kód: 145 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551385 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
