




Jako procházka pod slunečným nebem francouzského venkovského sídla, kde se probudí všechny vaše smysly. Oslňte svou jedinečností s parfémovou vodou Vita, která dokonale podtrhne vás charakter na každém kroku.
Vůně se otevírá nádhernou paletou citrusových tónů, kde se setkávají svěží grapefruit a jiskřivá kůra bergamotu, nádech energie a vitality, jako když se vás dotknou první ranní paprsky slunce. K nim se přidává šťavnatý koktejl ze sladké broskve, romantické růže a něžné lilie, který vytváří dojem harmonie mezi ovocnými i květinovými dary země. Střední tóny připomínají zahradu plnou květoucích květin i ovocných stromů. Skořice dodává vůni kořenitý nádech, zatímco magnolie něžnou květinovou jemnost. Lilie, meruňka, heliotrop a brazilské růžové dřevo ladí parfémovou vodu do krémové a sametové textury, která jí dodává hloubku, sílu a mystičnost. V závěru vonné kompozice nesmí chybět stabilní základ tvořený cedrem a santalovým dřevem. Doplňuje je aroma sladkosti a exotiky vanilky a kokosu, které dotváří smyslnou a hřejivou vůni, která vyzařuje pozitivitu a radost z každého okamžiku.
Hlava: kardamom, grapefruit, bergamot, broskev, růže, lilie
Srdce: skořice, magnolie, lilie, meruňka, heliotrop, brazilské růžové dřevo
Základ: cedr, santalové dřevo, vanilka, kokos
| Kód | Kód: 141 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551347 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
