




Mužnost a svěžest v jedné lahvičce. To je parfémová voda L'homme Libre, kde každá z vonných složek přináší do vůně unikátnost a jejich kombinace pocit sebevědomí a síly k odvážným krokům ve všední i nevšední dny.
Hned na začátku vás uhrane kompozice složená z bergamotu, bazalky, badyánu a listu fialky. Bergamot je svěžím a vitálním zábleskem jarního deště v přírodě, kde je vzduch nasycen kořenitým a pikantním aromatem bazalky a badyánu. Přidává se k nim zelený a aromatický list fialky, příjemně bylinkový a obohacující prvek vyvažující komplexnost a harmonii parfémové vody. Po chvíli vůní prostoupí srdce z hřejivě kořenitého muškátového oříšku a pikantně dřevitého růžového pepře, složek, které dodávají pocit jistoty a mužnosti. Závěr odhaluje hluboký a exotický nádech pačuli, který doplňuje vetiver svým dřevitým a zemitým charakterem.
Hlava: bergamot, bazalka, badyán, list fialky
Srdce: muškátový oříšek, růžový pepř
Základ: pačuli, vetiver
| Kód | Kód: 140 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551330 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá, kořeněná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | kořeněná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
