




Svěžest, sebevědomí a doplnění energie. To jsou synonyma parfémové vody Blanc, která vám dodá sílu i eleganci, ať děláte cokoli.
Vůně se otevírá kouzelnou esencí kardamomu, který do ní vnáší pikantní a kořeněný nádech. Grapefruit se pak stává osvěžujícím aromatem, které vám připomene slunce prohřívající pokožku i pozitivní naladění a spolu s pikantním a vitálním rozmarýnem i náboj pro překonávání jakýchkoli překážek. Navazují na ně střední tóny parfémové vody, kde ylang-ylang je ztělesněním exotické něhy a svůdnosti, zatímco tuberóza bohatosti a smyslnosti. Základní tóny připomínají dotek měkkého semiše na kůži. Vetiver navozuje zemitou a kořeněnou atmosféru, která evokuje pocit stability a síly. Semiš a kůže dodávají parfémové vodě smyslnost a mužnost a virginské cedrové dřevo vás zavede do lesního ráje, kde se mísí vůně stromů a jehličí.
Hlava: kardamom, grapefruit, rozmarýn
Srdce: ylang-ylang, tuberóza
Základ: vetiver, semiš, kůže, virginské cedrové dřevo
| Kód | Kód: 137 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551309 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
