




Projděte se za svitu měsíce pod noční oblohou, kdy se ve vzduchu mísí tajemství a smyslnost. Vůně Noir ve vás probudí vášeň a sebejistotu, až se stanete středobodem romantického příběhu večera, který se zatím ukrývá za zářícími hvězdami.
Prim v parfémové vodě hrají citrusové tóny pomeranče, grapefruitu a bergamotu. Pomeranč je zárukou jiskry a svěžesti, grapefruit energie a vitality a bergamot navíc i nádechu exotiky a neprobádaných dálek, jako když slunce zapadá za horizontem. Navazuje na ně sladká a smyslná broskev, kterou doplňuje květinově něžný a romantický jasmín. Růže se přidává se svou bohatostí, zatímco narcis a geranium do hry vstupují se svou subtilní svěžestí. V základu se mísí zemitost vůně s dřevěným a kořeněným aromatem. Pačuli dodává vůni hloubku a exotičnost, hřebíček kořeněnou a energickou nótu, santalové dřevo do ní vnáší hřejivý základ a fazole tonka s vanilkou vytváří dojem jemné sladkosti. Promyšlenou a složitou kompozici zakončují tóny bílého pižma, benzoin a olibanum, které vůni Noir dodávají sametový nádech elegance, smyslnosti a něžnosti.
Hlava: pomeranč, grapefruit, bergamot
Srdce: broskev, jasmín, růže, narcis, geranium
Základ: pačuli, hřebíček, santalové dřevo, fazole tonka, vanilka, bílé pižmo, benzoin, olibanum
| Kód | Kód: 135 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551286 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
