




Nádech luxusu i romantiky. Projděte se s parfémovou vodou Valentines italskými vinicemi, kde se vinohrady dotýkají nebe a jemně vás obklopuje vůně květin a citrusových plodů.
Dotek rafinovanosti na kůži zahajuje kombinace bergamotu s lanýži. Bergamot je ztělesněním jiskry a svěžesti, lanýž nádechem aromatické exotiky a kořenitého tajemství, které obohacuje celou vonnou kompozici. Navazuje na ně srdeční čtveřice tvořená něžným jasmínem, sladkou a šťavnatou jahodou, exoticky smyslným květem afrického pomerančovníku a tuberózou. Základními tóny nabývá vonná kompozice na bohatství a intenzitě. Ambra vytváří nádech smyslnosti, vanilka dodává do vůně jemnou sladkost a virginské cedrové dřevo zakončuje parfém dřevitým a elegantním akordem, jako procházka po starobylém italském městečku.
Hlava: bergamot, lanýž
Srdce: jasmín, jahoda, květ afrického pomerančovníku, tuberóza
Základ: ambra, vanilka, virginské cedrové dřevo
| Kód | Kód: 134 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551279 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
