




Objevte pocit elegance s vůní L.eau de L., která podpoří vaši ženskost a přirozený šarm. Projděte se po pobřeží za slunného letního dne a vnímejte, jak slunce zahřívá vaši pokožku a vánek ve vašich vlasech s sebou nese nádech čerstvosti a svěžesti.
Vůně se otevírá kombinací bergamotu, ananasu a mandarinko-pomerančového aroma. Toto magické spojení přináší do vůně jiskru a šťavnatost, jako když se procházíte kolem citrusového sadu. Ananas se navíc přidává se svou exotickou a sladkou nótou a připomíná osvěžení příjemně vychlazeným koktejlem u plážového baru. Na tuto trojici navazuje další, složená z květu pomerančovníku, jasmínu sambac a listu ananasu. Ta je zárukou květinové něžnosti, romantiky a smyslnosti, která ve vás navodí pocit nostalgie při teplých letních večerech. To jen podpoří vonné složky v základu parfémové vody, které jsou jako západ slunce, kdy se večer ochlazuje a vůně se stává hlubší a intenzivnější. Vetiver rozvíjí svou zemitou nótu, santalové dřevo hřejivou a dřevitou podstatu, vanilka jemnou sladkost a peruánský balzám zakončuje vůni bohatou a podmanivou atmosférou.
Hlava: bergamot, ananas, mandarinko-pomerančové aroma
Srdce: květ pomerančovníku, jasmín sambac, list ananasu
Základ: vetiver, santalové dřevo, vanilka, peruánský balzám
| Kód | Kód: 133 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551262 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | ovocná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
