




Osvěžující vánek z mořského pobřeží, který s sebou přináší nádech sladkosti a květin. Každá ze složek parfémové vody Rose Water přináší jedinečné aroma, které ve vás probudí pocity ženskosti a romantiky.
Jako první vstupuje do hry sladká hruška s něžnou fialkou. Hruška je závanem svěžesti a šťavnatosti, fialka naopak jemnosti, pudrových tónů a pocitu uzemnění a spojení s dary země. Střední tóny tvoří růžová pivoňka s frézií, květiny s romantickým aroma, jako když se ocitnete uprostřed rozkvetlé louky plné nádherných barevných květin. V závěru vůně odhalí nádech smyslnosti jemně krémového pižma a hloubku a stabilitu cedrového dřeva připomínajícího vůni lesa a nespoutanost divoké přírody.
Hlava: hruška, fialka
Srdce: růžová pivoňka, frézie
Základ: pižmo, cedrové dřevo
| Kód | Kód: 132 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551255 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
