




Malé černé. To je slovní spojení, které symbolizuje nejen černé koktejlové šaty na večer, ale také šarm, eleganci a náladu, se kterou si je obléknete. A tu vám navodí i parfémová voda My Nuit, díky kterému nasajete atmosféru procházky po nočním městě kolem zahrad plných čarovných květin.
Vůně se otevírá sladkou broskví, na kterou navazují aldehydy, které do ní přidávají jiskru a eleganci a pohltí vás jako myšlenky na první večerní setkání. Srdce se skládá z fialky, jasmínu a bílé květiny, romantické smyslnosti, která ve vás probudí ženskost a okouzlí vás svým vytříbeným vkusem. Základní tóny parfémové vody My Nuit jsou jako teplý a uklidňující večer na terase, kde santalové dřevo vytváří dřevitou nótu s nádechem exotiky a mech hloubku, uzemnění a pocit harmonie. Stačí se jen posadit do pohodlného křesla a pozorovat noční oblohu nad vámi…
Hlava: broskev, aldehydy
Srdce: fialka, jasmín, bílá květina
Základ: santalové dřevo, mech
| Kód | Kód: 131 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551248 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
