




Obsahuje novou definici rafinované smyslnosti, kterou jsme svého času potkali náznakem v dámské vůni &Desire. Květinově - orientální vůně je mocnou symfonií vášnivé touhy a zajímavých akordů, které společně tvoří bohatou a hluboce ženskou kompozici. V úvodu nás okouzlí svěží tóny mandarinky, liči a bergamotu jemně doplněné nevinností konvalinky. Srdcem prochází sytě ženská nóta vytvořená z bílých lilií, opojných tuberóz a sametově hebkého jasmínu, jimž přizvukuje sladký švestkový nektar. Základ pak dýchá opulentním propojením vanilky s karamelem a luxusně hřejivým akordem santálu, pižma a labdána.
Hlava: konvalinka, liči, mandarinka, bergamot
Srdce: jasmín, tuberóza, bílá lilie, švestka
Základ: vanilka, karamel, labdanum, santal, pižmo
| Kód | Kód: 130 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551231 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
