




Projděte se rozkvetlou krajinou ve vnitrozemí Francie, kde se mísí síla přírody s mužskou elegancí a nezávislostí. Nasajte vůni dobrodruha, kterému svět leží u nohou. Parfémová voda T'erre T’erre vám dodá sebevědomí a odhodlání čelit všem výzvám, které život přináší.
Hlava parfémové vody se otevírá svěžím pomerančem a kyselým grapefruitem, které přináší jiskřivý a pro vaše smysly osvěžující nádech probouzející energii a vitalitu. Srdce tvoří křemen, pevnost a síla a zároveň mineralita a kamenitý akord, který přispívá k charakteristickému mužnému aroma vůně. Základní tóny jsou jako pevně stojící pilíře, které drží celou kompozici pohromadě. Dubový mech představuje hřejivou a dřevitou nótu, benzoin bohatost a eleganci a nesmí chybět ani dřevité tóny vytvářející dojem síly a odhodlání.
Hlava: pomeranč, grapefruit
Srdce: křemen
Základ: dubový mech, benzoin, dřevité tóny
| Kód | Kód: 128 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551217 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | dřevitá, kořeněná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | kořeněná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
