




Parfémová voda Clasique je symbolem smyslnosti a ženské elegance. Je jako procházka po uličkách pařížského Montmartru, kde se mísí vůně kvetoucích květin s lehkou hřejivostí západu slunce. Nechte se ozdobit výrazným voňavým šperkem, který vám dodá sebevědomí a nesmírnou přitažlivost.
Hlava parfémové vody otevírá dveře do světa svěžesti a šťavnatosti francouzského jara, kde se do popředí dere hruška s bergamotem. Růže a květ pomerančovníku ladí vůni na romantickou nótu, badyán a mandarinkovo-pomerančové aroma se přidávají s rozjasňující citrusovou kyselostí i nádechem tajemna. Srdce parfémové vody vás vtáhne na francouzský venkov. Zázvor s kosatcem se postarají o pikantní nótu, zatímco ylang-ylang s orchidejí se ladí na exotickou a smyslnou melodii. Švestka a tuberóza, dvě poslední složky středních tónů parfémové vody, jsou nádechem sladkosti a krásy kvetoucích stromů v Provence. Ty nejhlubší akordy vůně uzavírají parfémovou vodu smyslně jako se zakončuje i krásný romantický večer. Skořice s ambrou zajišťují hřejivost a svůdnost a santalové dřevo, vanilka a pižmo spolu vytvářejí smyslný a teplý základ, který vás obklopí nádechem elegance.
Hlava: hruška, bergamot, růže, badyán, květ pomerančovníku, mandarinko-pomerančové aroma
Srdce: zázvor, kosatec, ylang-ylang, orchidej, švestka, tuberóza
Základ: skořice, ambra, santalové dřevo, vanilka, pižmo
| Kód | Kód: 126 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551194 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | ovocná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
