




Dámská parfémová voda Jour Femme je jako svítání nad městem, kde se snoubí elegantní svěžest květin s vitalitou citrusů. Její vůně je jako sluneční paprsky, které ozařují začátek nového dne a dodají vám energii a odvahu pro život naplněný v každém okamžiku.
První tóny vás uvítají svěží a živoucí limetkou a jiskřivým květem grapefruitu. Navazuje na ně srdce připomínající romantickou květinovou zahradu. Zimolez přináší do vůně něžnost a harmonii, konvalinka závan čerstvého jarního větříku se sladkou nostalgií. Frézie dodává vůni jemnost a bílé květiny ji obohacují o elegantní a rafinovanou dimenzi. Základní tóny tvoří esenci pro nový den. Ambra je hřejivým a svůdným akordem navozujícím pocit zahřátí se v měkké dece s kávou v ruce. Doplňuje ji vůně břízy, která má čistý a svěží charakter, lehký nádech dřeva, země i sladkosti. Závěr s břízou přispívá k pocitu stability, síly a tvoří základní pilíř, který podporuje a prohlubuje celou kompozici.
Hlava: limetka, květ grapefruitu
Srdce: zimolez, konvalinka, frézie, bílé květiny
Základ: ambra, bříza
| Kód | Kód: 125 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551187 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
