




Dámská parfémová voda Donna je jako rozkvetlá zahrada plná slunce a radosti. Když se zahalíte do této vůně, rázem se budete cítit jako královna květin, sebejistá, elegantní a vyzařující ohromující ženskou krásu a sílu.
Hlava parfémové vody se otevírá ovocnými tóny, amalfským citronem a yuzu, které spolu vytvářejí osvěžující živoucí vůni připomínající slunečné odpoledne u moře. Srdce parfémové vody je jako jemný floristický tanec. Lotos, jasmín a květ afrického pomerančovníku spolu působí v až hypnotické harmonii. Základní tóny vůně Donna jsou jako hladký dotek dřeva a sladkosti. Pačuli je jako hluboký lesní porost, který zemětřesením otevřel svá tajemství. Santalové dřevo přidává vůni teplý a hřejivý rámec, zatímco vanilka je jako lahodný dezert na konci. Kompozici uzavírá virginské cedrové dřevo, které navozuje pocit stability a síly.
Vrchní akordy - ovocný tón, amalfský citron a yuzu.
Hlava: ovocný tón, amalfský citron, yuzu
Srdce: lotos, jasmín, květ afrického pomerančovníku
Základ: pačuli, santalové dřevo, vanilka, virginské cedrové dřevo
| Kód | Kód: 123 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551163 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
