




Dřevité tóny a aroma slunečného jantaru. Spojení svěžesti oceánu s elegancí italského stylu. Nalaďte se na vůni pro muže, který se nebojí luxusu, sofistikovanosti a umí si život užívat plnými doušky.
Jako první vstupuje do hry grapefruit, který zpřítomňuje svěžest citrusových sadů, zatímco bergamot přidává jemný závan květin rozkvetlé zahrady u pobřeží. Calone, esenciální složka s vodními tóny, vytváří iluzi poklidné plavby za šepotu mořských vln. Srdce vůně Essenza je podmanivé a zároveň perfektně komplexní. Šalvěj zajišťuje svůdný a aromatický nádech, ke kterému se přidává pikantní a čerstvý akord bazalky a přenesou vás tak na provoněnou bylinkovou zahrádku italského venkova. Doplňuje je jasmín svou sladkou a květinovou harmonií a také květinové tóny, které parfém rozvíjí a zintenzivňují. Základní tóny jsou hluboké a bohaté. Exoticky zemitý nádech do nich vnáší pačuli, dřevitost a eleganci naopak cedr. Přidává se k nim hřejivá ambra, vetiver a pižmo vytvářející smyslný a záhadný koktejl, kde se zemitá hloubka pačuli míchá s hřejivou náručí ambry a kořenitým nádechem vetiveru.
Hlava: grapefruit, bergamot, calone, vodní tóny
Srdce: šalvěj, jasmín, bazalka, květinové tóny
Základ: pačuli, cedr, ambra, vetiver, pižmo, pepř, šalvěj muškátová, pravá ambra
| Kód | Kód: 122 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551156 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, vodní |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | vodní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
