




Elegance a sofistikovanost přinášející pocit ženskosti a sebejistoty. Vůně Parisiene vás přenese do nádherné kvetoucí zahrady v srdci Paříže, do jiného světa, kde se budete cítit jako královna oslňující všechny kolem sebe.
Vůně se otevírá brusinkami, které připomínají procházku po pařížských trzích plných čerstvých bobulí a ovocných dobrot. Když se otevřete tomuto parfému, cítíte se jako ta nejštastnější obyvatelka francouzské metropole, která si dopřává lahodné pochoutky na Rue Montorgueil. Střední tóny ukrývají skvostnou kombinaci růže a fialky. Růže vytváří dojem něžné romantiky a lásky, zatímco fialka přidává do vůně hlubší rozměr a tajemství. Základ tvoří hluboké a exotické pačuli evokující atmosféru pařížských butiků, vetiver připomíná mystické uličky Montmartre plné umělců i zcestovalých bohémů. Santalové dřevo vás zavede do starých pařížských knihoven s tajemnými příběhy a mošus dává celé kompozici smyslně návykovou podstatu, která je tak charakteristická pro život v Paříži. Tato vůně je jednoduše procházkou po městě, které vás okouzlí, nadchne a nebudete se moct dočkat zopakování.
Hlava: brusinky
Srdce: růže, fialka
Základ: pačuli, vetiver, santalové dřevo, mošus
| Kód | Kód: 121 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551149 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
