




Výjimečná vůně stvořená pro ženy, které si váží příležitostí a rády přijímají nová výzva. Spojení květin, dřeva a pižma učinilo parfémovou vodu Elle skutečnou trefou do černého. Tato výjimečná vůně se vyznačuje především zajímavým spojením citrusů, pepře, růže, jasmínu a cedru. Elle je velmi intenzivní a dlouhotrvající, proto stačí jen kapka, abyste si ji užívala po celý den. Je to ideální doplněk vašeho každodenního vzhledu. Dodá vám sebevědomí a způsobí, že budete vnímat svět úplně jinak než dosud. Toto výjimečné spojení vonných tónů se stalo symbolem ženské síly, sebevědomí a elegance. Je dobré mít tuto magickou substanci vždy po ruce.
Hlava: Citrón Amalfi, pivoňka, liči
Srdce: Jasmín, růžový pepř, růže, frezie
Základ: Vetiver, pačuli, cedr, ambrette (pižmo ambrové)
| Kód | Kód: 120 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551132 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, dřevitá |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
