




Ztělesnění umělecké extravagance a jedinečnosti. Vůně Fame je jako scéna velkého divadla, tanec a emoce setkávající se v harmonické symfonii osobnosti a jedinečnosti. Je to parfémová voda pro ženy, které se nebojí vyjádřit svou osobnost a vydat se vstříc jedinečným zážitkům.
Rulík zlomocný přináší do vůně temně tajemnou nótu, jako záhadné stíny postav na jevišti. Orchidej a jasmín spolu hrají v květinovém orchestru, jehož tóny jsou sladké a svůdné jako sóla na koncertním pódiu. Med je ztělesněním sladké a lákavé esence, takové, jakou připomíná sametový hlas zpěvačky. Meruňka vůni obohacuje o svěžest a pocit radosti, šafrán zase o pikantní a exotickou stopu. Speciálním prvkem je kadidlo, závěrečný akord, který parfémovou vodu Fame uzavírá, podobně jako potlesk publika na konci představení. Každá z vonných složek v této vůni tvoří svůj vlastní emocionální zážitek, který je odvážný, smyslný a provokativní. Provokujte i vy!
Složení: rulík zlomocný, orchidej, jasmín, med, meruňka, šafrán, kadidlo
| Kód | Kód: 118 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551118 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
