
Bezpečná Platba
100% bezpečná platba

Dárková služba
Podpora dárkové služby

Doprava zdarma
při nákupu od 1 000,- Kč

Podpora 24/7
Kontaktujte nás 24 hodin denně

Vrácení zdarma
Pokud má zboží problémy
Je to vůně představující magickou sílu měsíce, která je spojena s květinou kvetoucí pouze v noci zvané Mirabilis. Code Luna má za cíl vytvořit magickou atmosféru, tajemství, svádění a temnou romantiku.
Hlava - Citrus, bergamot, hruška
Srdce - Pomerančový květ, Mirabilis
Základ - Vanilkový lusk, tonka, cedr
| Kód | Kód: 116 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551101 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
