




Procházka podél rozkvetlých sadů plných květin a ovocných stromů. To je parfémová voda To Be Delicious, osvěžující a květinová esence, která vás zahalí do zářivých tónů jara a divoké přírody.
Hlava parfémové vody se otevírá křehkým grapefruitovým akordem, který přináší do vůně jiskru svěžesti a radosti. Kasie přidává do kompozice sladce květinovou stopu, meruňka navíc šťavnatost a zralost. Srdce vůně je jako polibek slunečních paprsků na květinové louce. Konvalinka je ztělesněním něžného a romantického nádechu, jemného vánku s vůní květů. Připojuje se k ní růže svou ikonickou krásou a elegantní svůdností. Smyslný akord ve středních tónech parfémové vody vytváří jasmín, tajemný květ, který oživuje duši vůně. Základ parfémové vody odhaluje dřevité tóny dodávající mu hloubku a strukturu. A doplňuje je v samém závěru vonné kompozice jablko, skvostný dar a tajemná harmonie, která probouzí smysly a radostné pocity.
Hlava: grapefruit, kasie, meruňka
Srdce: konvalinka, růže, jasmín
Základ: dřevité tóny, jablko
| Kód | Kód: 115 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551095 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová, ovocná |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | ovocná |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
