
Bezpečná Platba
100% bezpečná platba

Dárková služba
Podpora dárkové služby

Doprava zdarma
při nákupu od 1 000,- Kč

Podpora 24/7
Kontaktujte nás 24 hodin denně

Vrácení zdarma
Pokud má zboží problémy
Během sportovního klání a emocí s ním spojených budou ideální čerstvé vodní tóny v naší parfémové vodě &Sport. Výraznost tomuto sportovnímu parfému dodává rozmarýn a sekvoje. Zahřívajícím srdcem sportovce je kardamom. Smyslnost dodávají pižmo a pačuli, díky kterým se vaše tvář stane výrazně viditelnější.
Hlava: vodní tóny a rozmarýn
Srdce: kardamom a sekvoje
Základ: pižmo a pačuli
| Kód | Kód: 114 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Pánské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551088 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | vodní, svěží |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | aromatická |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
