




Smyslnost a tajemnost. To jsou synonyma pro parfémovou vodu Poison Red, která pohltí vaše smysly a přenese vás do svého kouzelného světa. Magický lektvar, který láká a fascinuje svou bohatou kompozicí plnou kontrastů, ve které se prolínají sladké ovocné tóny, smyslné květy a hřejivé dřevité akordy.
Hlavu parfémové vody otevírá svůdný tanec švestek a meruněk plný sladkosti a šťavnaté svěžesti. Kokos se k nim přidává se svým nádechem exotiky, jako vánkem vanoucím z tropické pláže. Nové koření dodává do směsi pikantní jiskru, která rozehřívá nástup srdce vůně. To je jako květinová zahrada v podvečer úplňku, kdy tu jako královna rozkvétá jasmín s nádechem smyslnosti. K němu se přidává harmonie tvořená konvalinkou a růží a také tuberóza, hvězda večera s bohatou extatickou vůní. Základní tóny připomínají teplý západ slunce, kdy se slunce skrývá za obzorem a pomalu přichází noční mraky. Santalové dřevo je ztělesněním hřejivé hloubky, vanilka zase sladkým polibkem, který vám zůstane na rtech. Vonnou esenci zakončuje mandle, nádech nostalgického pohodlí a klíč k bráně do magického světa, kde se splétají sny s realitou.
Hlava: švestka, meruňka, kokos, nové koření
Srdce: jasmín, konvalinka, růže, tuberóza
Základ: santalové dřevo, vanilka, mandle
| Kód | Kód: 112 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551064 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | orientální |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
