




Inspirován ženskostí a lehkostí vycházející z jemných květinových tónů, svěžích ovocných nuancí a hlubokých dřevitých akordů. Toto magické spojení v parfémové vodě Cloe Green vám přinese dosud neobjevené obzory pro opojný pocit svobody a vnitřní síly.
Na samém začátku vaše smysly zachytí tanec aldehydů, které přináší jemný třpyt a vzdušnost. Na ně navazuje osvěžující bergamot s citronem a také broskev a grep, které svým nádechem sladkosti připomínají první sklizeň letního ovoce. Srdce vůně se rozvíjí jako rozkvetlé zahrady plné růží, frézií a jasmínu. Růže dominuje svou romantickou krásou, zatímco fialky přidávají lehkou pudrovou stopu. Frézie a jasmín souzní v harmonii s konvalinkou a navodí ve vás pocit nostalgie po teplých letních večerech. Floristický orchestr doplňují už jen magnólie a pivoňka vyzařující svou jemnou zář a sametový nádech do okolí. Základní tóny spočívají na hřejivém pačuli a jeho zemité hloubce, které doplňuje teplá a smyslná nálada ambry. Mísí se s dřevitými a kořeněnými vibracemi cedru a labdana, čistotou a něhou bílého pižma a také dubovým mechem, který do závěru vonné esence přináší pocit stability a zemitého spojení s přírodou.
Hlava: aldehydy, bergamot, broskev, citron, grep
Srdce: růže, fialka, frézie, jasmín, konvalinka, magnólie, pivoňka
Základ: pačuli, ambra, cedr, labdanum, bílé pižmo, dubový mech
| Kód | Kód: 110 |
|---|---|
| Jméno značky: | Sofines EDP 33ml |
| Kategorie: | Dámské parfémy |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 5905398551040 |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | květinová |
| Objem: | 33 ml |
| Typ: | chypre |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
